Перейти к содержимому

Чому купувати державну землю найкраще через електронні аукціони

Сучасні можливості відкривають перед кожним напрямком велику кількість варіантів того, як можна організувати все на найвищому рівні. Тут не так вже й просто знайти проблеми, адже сама система по суті є універсальною, однак коли справа доходить до необхідності ухвалювати якесь конкретне рішення, то проблем може виявитися досить багато. Це стало актуальним і для сфери продажу землі, яка належить державі.

Досить складно було вибрати якийсь конкретний шлях, який зміг би повністю змінити суть області покупки державних земельних ділянок. Важливо було зробити все необхідне для того, щоб процес став максимально відкритим і чесним, адже в підсумку тільки так буде можливість контролювати цю ситуацію належним чином. Так чому ж серед всіх інших варіантів, вибір припав саме на електронні аукціони? Давайте спробуємо розібратися.

Переваги електронних аукціонів

  1. Позитивна практика системи Прозорро в інших галузях. Коли мова заходить про електронні аукціони, які проводяться в області підприємницької діяльності, то всі відразу ж думають про майданчик Прозорро. На повну потужність дана платформа працює відносно недавно, проте тут вже можна з упевненістю говорити про те, що вона змогла повністю реалізувати свій потенціал і стати надзвичайно популярною і затребуваною. Реєстрація на порталі доступна через спеціалізовані акредитовані майданчики, такі як цей sale.uub.com.ua. З їх допомогою ви не тільки отримуєте доступ до бази даних порталу Прозорро і можете брати участь в торгах, але ще і можете користуватися деякими додатковими інструментами. Саме той факт що Прозорро вже не перший рік залишається на піку популярності, дозволив реалізувати питання продажу державної землі саме через нього. Позитивний досвід і правда може бути виключно цінним у вирішенні таких серйозних питань.
  2. Можливість отримати землю за мінімальною ціною. незважаючи на той факт, що електронний аукціон має на увазі конкуренцію, ви все одно можете отримати землю набагато дешевше, ніж раніше. Викликано це саме тому, що на даний момент цей процес повністю відкритий і тут чиновники не можуть проводити всі ті махінації, до яких вони так звикли в старій системі. Отже, у покупця є можливість заплатити за землю саме її реальну вартість, ігноруючи при цьому всі складні схеми, якими користувалися раніше.
  3. Законність процедур. Так як весь цей процес повністю регламентований на законодавчому рівні (ну або принаймні буде найближчим часом), то всі угоди з покупкою земельних ділянок ви можете проводити повністю відкрито. Отже, в результаті ви стаєте повноправним власником обраної вами ділянки і ваші права оформлені повністю офіційно.

Насправді, на цьому список всіх тих причин, за якими держава зважилася перейти на цей процес тільки починається. Більше інформації можна знайти на сайті sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Якщо ви хочете максимально відповідально підійти до процесу покупки землі і вивчити нові правила, то ми рекомендуємо вам більш детально вивчити цю нішу і зробити все для того, щоб в перспективі у вас був повний доступ до інформації. Звичайно, ви зможете освоїти всі нюанси і на практиці. Однак який сенс витрачати свій дорогоцінний час, якщо є можливість спочатку детально опрацювати це питання і більше до нього не повертатися.

Електронні аукціони подарували підприємцям велику кількість привабливих можливостей. Однак скористатися ними навіть зараз може ще не кожен. Якщо ви хочете отримати свій власний шанс і поставитися до нього максимально серйозно, то варто приділити час поглибленому вивченню даного питання.